نمایش 1–16 از 25 نتیجه

نمایش 9 24 36

امروزه یکی از مسائل مهم در امور منزل مسئله ی تهویه هوای خانه  بخصوص آشپزخانه است. آشپزخانه محلی است که در روز زیاد با آن سروکار داریم و طبیعتا مهم است که وسیله ی تهویه ای که در آن وجود دارد به خوبی عمل کند و از جمع شدن چربی و بوی غذا جلوگیری کند.شرکت کن با تیم مجربی که دارد برای این مسئله راه حلی اندیشیده است. این شرکت با تولید هود در انواع سایز، طرح و قیمت تا حدود زیادی این مشکل را برطرف کرده است.این شرکت دست مردم را برای انتخاب باز گذاشته است تا با توجه به سلیقه و میزان قیمتی که می‌خواهند هود خود را خریداری کنند.

تاریخچه هود کن 

شرکت کن یک برند تولید کننده ی لوازم آشپزخانه ایرانی است که در سال 1380 تاسیس شده است و جزوه اولین شرکت ها در تولید هود است.کن تولید کننده ی یکی از با کیفیت ترین و بروزترین لوازم‌های خانگی از جمله  هود های آشپزخانه  در ایران است. 

چرا هود کن بخریم؟

از آنجا که آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود زیبایی و بوی مطبوع آن اهمیت زیادی دارد. هود های کن علاوه بر طراحی زیبا و خاصی که دارند بی صدا و مکش بالایی دارند.با کیفیت و مقرون به صرفه هستند.قطعاتی که در آن بکار می روند از قطعات با کیفیت ایرانی و ایتالیایی است که  10 سال خدمات پس از فروش  و دو سال گارانتی دارد.امتیاز مثبت دیگری که محصولات این شرکت دارند این است که اگر از فروشگاه آنلاین سی هود که دارای نمایندگی هود کن است خریداری کنید نصب رایگان نیز به شما تعلق میگیرد.

چرا باید هود های کن را از سی هود خریداری کنیم؟ 

فروشگاه سی هود یکی از معتبرترین نمایندگی های هود کن در ایران واقع در تهران و البرز است. فروشگاه سی هود علاوه بر تنوع محصولاتی که دارد دارای جشنواره ها و تخفیفات متنوع زیادی است و به دلیل اینکه سی هود نمایندگی شرکت کن است شما می توانید از نصب رایگان محصولات برخوردار شوید و اینکه اگر هود های شما دارای مشکلی باشد شما به دلیل اینکه از نمایندگی هود کن خرید کرده‌اید میتوانید به راحتی با تماس با شرکت کن به تعمیر کالای خود بصورت رایگان اقدام کنید.