نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

اجاق گاز استیل البرز

برای خرید یک گاز خوب؛ باید به کیفیت، قیمت، داشتن ترموکوپل، خدمات پس از فروش، نوع قطعات، نوع کارکرد و نصب آن توجه داشت. اگر در این موارد دقت لازم را داشته باشید اجاق گازی خریداری می کنید که تا سالیان زیادی برای شما دوام خواهد داشت.

 

ویژگی های گاز استیل البرز

شرکت استیل البرز بیش از 40 مدل اجاق گاز در ابعاد و طرح های مختلف تولید کرده است. گازهای استیل البرز مجهز به ترموکوبل سریع، شعله پخش کن با راندمان بالا هستند. شیشه ی استفاده شده در گاز های شیشه ای استیل البرز شیشه سکوریت می باشد که در برابر ضربه، نسبت به شیشه ی خام مقاومت بیشتری دارد. همچنین گازهای استیل البرز از 24 ماه گارانتی برخوردارند که هم از قطعات ایرانی و هم قطعات ایتالیایی ساخته شده اند. برخی اجاق گازهای استیل البرز نیز دارای مشعل شف هستند که غذا را سریعتر پخت می کند.

درباره استیل البرز

شرکت صنایع استیل البرز از سال 1371 فعالیت خود را شروع نموده است. این برند با ارتقاء تولیدات خود توانسته است از مرز های کشور عبور کرده و به کشورهای کانادا، اروپا، جنوب آفریقا و 40 کشور دیگر محصولات خود را عرضه کند. کیفیت محصولات استیل البرز توانسته سهم قابل توجهی از این صنعت را به نام خود کند و اطمینان مردم را کسب کند.

چرا از سی هود گاز استیل البرز خریداری کنیم؟

نمایندگی سی هود تمثیلی از شرکت استیل البرز است که دارای دو شعبه در ملارد و شهریار تهران واقع شده است. شما می توانید تجهیزات آشپزخانه ی خود اعم از هود، فر، سینک و گاز را از فروشگاه سی هود به صورت قسطی  با بهره کم خریداری کنید و از نصب رایگان در محل بهره مند شوید. بروز هر نوع مشکل در کالای آشپزخانه ی شما جای نگرانی ندارد با تماس با شرکت استیل البرز میتوانید کالای خود را بدون هیچ هزینه ای توسط نمایندگی سی هود تعمیر کنید.