نمایش 1–16 از 59 نتیجه

نمایش 9 24 36

یکی از مهمترین دغدغه های مردم  آشپزخانه و مهمتر از آن خرید گاز خوب است، زیرا گاز یک وسیله ای است که در روز از آن زیاد استفاده میشود  و اگر یک گاز خوب نداشته باشید  باعث دردسر و اعصاب خوردی زیادی می‌شود و البته  شرکت کن با تیم حرفه ای که دارد تا حدود بسیار زیادی این مشکل را حل کرده است زیرا اجاق گاز های کن در قیمت ها و طرح ها و سایزهای متفاوتی وجود دارد دست مردم را برای انتخاب باز گذاشته است تا با توجه به سلیقه و میزان قیمتی که می‌خواهند گازشان را انتخاب کنند.

تاریخچه گاز کن 

شرکت کن یک برند تولید کننده ی لوازم آشپزخانه ایرانی است که در سال 1362 تاسیس شده است.کن تولید کننده ی یکی از با کیفیت ترین و بروزترین لوازم‌های خانگی از جمله  گازهای رومیزی توکار در ایران است. 

چرا اجاق گاز کن بخریم؟ 

اجاق گازهای رومیزی توکار دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد هستند که برای آشپزخانه های مدرن امروزی جلوه ی زیباتری به آشپزخانه های شما می بخشند.این گازها علاوه بر کیفیت بالایی که دارند قیمت مقرون به صرفه ای دارند. قطعاتی که در این محصولات بکارمیرود از قطعات با کیفیت  ایرانی و ایتالیایی است که 10 سال خدمات پس از فروش و دو سال گارانتی دارد.امتیاز مثبت دیگری که این محصولات دارند این است که اگر از فروشگاه آنلاین سی هود که دارای نمایندگی گاز کن است خریداری کنید نصب رایگان نیزدارد.

چرا باید اجاق گاز های کن را از سی هود خریداری کنیم؟ 

فروشگاه سی هود یکی از معتبرترین نمایندگی های گاز کن در ایران واقع در تهران و البرز است. فروشگاه سی هود علاوه بر تنوع محصولاتی که دارد دارای جشنواره ها و تخفیفات متنوع زیادی است و به دلیل اینکه سی هود نمایندگی شرکت کن است شما می توانید از نصب رایگان محصولات برخوردار شوید و اینکه اگر گاز های شما دارای مشکلی باشد شما به دلیل اینکه از نمایندگی گاز کن خرید کرده‌اید براحتی با تماس با شرکت کن به تعمیر کالای خود بصورت رایگان اقدام کنید.